Nietypowa gra na szkolenia team building – licencja

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece programów dla branży MŚP, fundacji niedochodowych i jednostek samorządowych od zeszłego miesiąca udostępniliśmy symulację menedżerską: Wieloosobowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w Smocze łodzie (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – natomiast pokazuje przebieg tego modułu.)
Ninieszą grę rekomendujemy na szkoleniach z innowacyjnego myślenia, ze współpracy grupowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej zastosowanie to Kursy w Akademii Coacha.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: proces grupowy
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Monako
Czas prowadzenia gry i podsumowania: dwie godziny
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: namiot 2 osobowy – sztuk cztery, maszynka ręczna do narzucania tynków – sztuk sześć, zeszyt w kratkę- sztuk dziewięć, trochę jabłek, paczka marchewkowych farbek, pojemnik sniadaniowy

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
PRO ESTATE SOLUTION S.C. Michał Liskowiak, Jakub Jaskulski, FIGURES Kancelaria rachunkowa sp. z o.o., „MARMORIN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “TRANSPAK”, Sławomir Stróżyk P.P.H.U. ”STRO-STAL” , INTER-LERS sp. z o.o., „Rolvet” Józef i Barbara Napierała S. J., Powiat Chodzieski, Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o., Gmina Dominowo, Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo, Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM, Fundacja Na Rzecz Dzieci Chorych na Białaczkę „Pomóżcie Nam Żyć”, Klub Abstynenta „Relaks” przy Ośrodku Terapeutycznym „Goplańska”, Polski Związek Logopedów – Wojewódzka Organizacja Związkowa Mazowsze , Prywatna Fundacja Sztuki, Stowarzyszenie Energii Odnawialnej , Stowarzyszenie Pomocy Najuboższym RODZINA , Stowarzyszenie Środowiska Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” , Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była także stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Stosunki przemysłowe i zarządzanie personelem”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę proponujemy wymienione tutaj pozycje książkowe:

 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
 • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński, Anna Skowronek-Mielczarek
 • Czas na atak-Kim Kiyosaki
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
 • Outsourcing w zarządzaniu przedsiębiorstwami-Tomasz Kopczyński
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Żywiec, zamek Leśny Dwór, ulica Lipska 113
  Opłata za udział: 3500 zł netto. Oferujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – dziesięć rat.
  W cenie spotkania znajduje się menu lunch. Przystawka: Tygrysie krewetki smażone na oliwie z masłem czosnkowym, podajemy w towarzystwie sałaty i pieczywa. Zupa: Krem z cukinii z płatkami migdałowymi i kremem balsamicznym . Drugie danie: Oryginalne ukraińskie pierogi z mięsem podane z kwaśną śmietaną. Gotowane lub smażone.. Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.