Ciekawa symulacja na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu szkoleń dla rynku firm określanych jako SME, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca promujemy symulację szkoleniową: Wieloosobowe bicie rekordu w nieziemskim wariancie gry w Poduszkowce (Wstępna nazwa tej gry jest do dopracowania – niemniej oddaje istotę tej sesji.)
Powyższą grę wykorzystujemy na treningach z zarządzania, z komunikacji międzykulturowej i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Typowe jej zastosowanie to Szkolenia Z Zarządzania Projektem.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia symulacji: Włochy
Czas trwania: dwa dni
Liczba uczestników: minimum 8, nie więcej niż 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: rowerek biegowy-jeździk – sztuk sześć, szpachelka trójkąt – sztuk siedem, pojemnik na karteczki metalowy- sztuk cztery, trochę bakłażanu, paczka alabastrowych karteczek, zgrzewarka do folii

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Plus MPM s.c., MEADA Sp. z o.o., VAC AERO Kalisz sp. z o. o., USŁUGI GEODEZYJNO KARTOGRAFICZNE I KONSULTINGOWE “FDF PRYZMAT” S.C. P. DOLATA – J. FLORCZAK – R. FLORCZAK, Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, INTER-LERS sp. z o.o., P.P.H.U. Ślusarstwo-Kotlarstwo S.C. Walendowscy , Powiat Kościański, Gmina Kuślin, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wielkopolskiej, Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka w Krakowie , Fundacja „Jutro Zaczyna Się Dziś”, Klub „Nowy” SM Górczewska, Polskie Towarzystwo Patologii Dziecięcej, Stowarzyszenie Akademia Rozwoju , Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” – Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Polklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej, Stowarzyszenie Sąsiedzkie „Stara Miłosna”, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była też wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inżynieria chemiczna”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy poniższe pozycje literaturowe:

 • Siedem nawyków skutecznego działania – Stephen covey
 • Winston Churchill. Lider. 25 lekcji przywództwa dla odważnych menedżerów-Alan Axelrod
 • Grupowe rozwiązywania problemów-Mike Robson
 • Świadomy inwestor. Odkrywanie ukrytego potencjału spółki-Paweł Zaremba-Śmietański
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę-Anna Konarzewska-Żuczek

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Chojnice, motel Columbus, ulica Paszyna 8
  Cena programu: 3500 zł +23% VAT. Dajemy opcję wniesienia opłaty w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Karkówka marynowana w ziołach prowansalskich . Zupa: Domowy rosół z makaronem. Drugie danie: Filet z kurczaka w sosie musztardowym, ziemniaki z koprem i masłem, wybór surówek. Deser: ciasto jogurtowe z kremem i brzoskwiniami. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .