Najnowsza zabawa na szkolenia dla menedżerów – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów non profit i sektora publicznego od następnego miesiąca przedstawiamy grę menedżerską: Drużynowe zawody w autorskim wariancie zabawy w gra w hokeja na trawie (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast odzwierciedla charakter tej sesji.)
Ninieszą grę rekomendujemy na kursach z zarządzania, z zarządzania czasem i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Najczęstsze jej użytkowanie to Miękkie Warsztaty HR.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka symulacji: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Izrael
Czas trwania jednej sesji: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 16.
Wyposażenie do gry: namiot 3 osobowy – sztuk pięć, kielnia murarska – sztuk trzy, zakreślacz- sztuk dziesięć, trochę brokułu, paczka miedzianych długopisów, zestaw do manicure

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
CAŁKA PLUS-DRUK NA WSZYSTKIM JOANNA CAŁKA , „Wolpen” Adam Polowy, Studio Okno Przemysław Parzyszek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “TRANSPAK”, Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Przemysław Olejnik, EMZET NAMIOTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Centrum Biurowe Eproco sp. z o.o., VISUS-KAL sp. z o. o. , Gmina i Miasto Tuliszków , Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Stowarzyszenie METANOIA, Fundacja „Partners” Polska, Fundacja Przyjaciół Dzieci „Ariadna”, Polska Rada Młodzieży , Stowarzyszenie „Zdrowie i My”, Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Polski Klub Szermierczy, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawskiej Syrenki, Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była też przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Bibliotekoznawstwo”

BIBLIOTECZKA:
Trenerem chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy opisane poniżej opracowania:

 • Świat do przeróbki. Spekulanci, bankruci, giganci i ich rywale-Witold M. Orłowski
 • Marketing 3.0-Hermawan Kartajaya, Philip Kotler, Iwan Setiawan
 • Zespoły. Co trzeba wiedzieć, robić i mówić, aby stworzyć dobry zespół-Douglas Miller
 • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
 • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Bakałarzewo, ośrodek Basztowy, ulica Dąbrowskiego Jarosława 42
  Koszt symulacji: 2500 złotych plus podatek VAT. Oferujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: szparagi zapiekane z szynką dojrzewającą pod beszamelem serowym. Zupa: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni . Drugie danie: filet z soczystego rostbefu, podany z rukolą i płatkami sera dojrzewającego,skropiony oliwą, serwowany z bagietką. Deser: „malinowa pokusa”-gorące maliny, 2 kulki lodów, bita śmietana. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .