Świeża gra na szkolenia biznesowe – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla rynku MŚP, fundacji niezarobkowych i urzędów publicznych od tego miesiąca posiadamy grę szkoleniową: Ekstremalne mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w przeczesywanie zapomnianych uliczek (Wstępna nazwa tej gry jest do korekty – niemniej pokazuje charakter tej sesji.)
Powyższą grę realizujemy na kursach z zarządzania, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Najczęstsze jej wykorzystanie to Szkolenia Z Zarządzania.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia praw autorskich: Korea Południowa
Czas prowadzenia: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 5, maksimum 19.
Sprzęt potrzebny trenerowi: linka do stelaża i aluminiowy stelaż – sztuk pięć, klamry montażowe – sztuk dziesięć, myszka- sztuk sześć, trochę soków, paczka miodowych markerów, szczoteczka do warzyw

REFERENCJE
Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Jarosław Juska, Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, Firma „VIABUD” Jacek Gruszkiewicz, „KNG AWANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka Komandytowa, Przedsiębiorstwo Poligraficzno Reklamowe „TONGRAF” Jan Sip, Uvopex – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przemysław Kubala, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o., Powiat Kościański, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o., Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy, Dolnośląskie Stowarzyszenie Na Rzecz Upowszechniania Kultury i Sztuki Osób Niepełnosprawnych „WIDNOKRĄG”, Unia Europejskich Federalistów , Fundacja Profilaktyki Społecznej , Ogólnopolski Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Oddział Warszawski, Siostry Szkolne de Notre Dame, Stowarzyszenie Integracyjne „Jutro Jest”, Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Od Serducha do Serducha”, Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Zorza”, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki medyczne”

OPRACOWANIA:
Szkoleniowcom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy te pozycje książkowe:

 • Zaryzykuj-Zrób to!-Richard Branson
 • Nieoczywistości-Becker Gary S., Posner Richard A.
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Dlaczego nie jesteśmy bogaci-Grzegorz Wójtowicz, Anna Wójtowicz
 • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Stupsk, motel Jabłoń, ulica Ojca Aniceta 7
  Cena warsztatu: 1100 PLN VAT zw. Oferujemy prawo regulowania w ratach – osiem miesięcznych rat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni. Zupa: Barszcz ukraiński. Drugie danie: Filet z łososia pieczony z cytrynowo – ziołowym Pesto, ziemniaki opiekane, ryż smażony z dymką, bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych. Deser: Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi z odrobiną sosu malinowego. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.